Skip to content

Fidor

Galeria zdjęć

Chcesz adoptować?

Fidor - pies w typie amstaffa, pod opiekę Fundacji trafił ponad 3 lata temu, ale nasza historia rozpoczęła się już dużo wcześniej.

Fidor doznał na własnym ciele znęcania się - bicia, przywiązywania do kaloryfera. Jak również znęcania się psychicznego przez młodą kobietę. Do Schroniska trafił mając niespełna rok, po zaatakowaniu kobiety podczas przepychanki i bójki z jego ukochanym wtedy Panem, który gotów był skazać psa na Schroniska, a wręcz śmierć. Fidor rozpoczął wtedy swoją tułaczkę z domu do domu i tak zaznał trzech nieudanych adopcji i powrotu do Schroniska.

Po ostatniej z adopcji Schronisko zdecydowało o poddaniu psa eutanazji i w tym momencie zadecydowałyśmy o zabraniu Fidora pod swoją opiekę. Zapytacie dlaczego? Nigdy Fidora się nie obawiałyśmy, a znałyśmy go od szczeniaka - nigdy nas nie zaatakował, nie warknął, pogodny pies na spacerach. Trafił na hotelik do behawiorystki, która przygotowana była do pracy z agresywnym psem - okazał się całkiem innym psem. Nigdy już nic nie zrobił, starzeje się ... jest dużym psem w typie amstaffa ważącym około 40 kg.

Może być psem domowo-podwórkowym, psem domowym. Poszukiwany dom z doświadczeniem, który zna rasę i wie jak pracować z psem.

Fidor został poddany zabiegowi kastracji. Jest zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony, zabezpieczony na kleszcze. Nie przyjmuje na stałe leków. Fidor przebywa na hoteliku pod Człuchowem.

 

 

Przegląd
Imię
Fidor
Wiek
6 lat
Pod opieką Fundacji od
2018-01-01
Informacje ogólne
Płeć
on
Fidor jest po zabiegu kastracji/sterylizacji
tak
Rasa
rasowe
Umaszczenie
bialo-czarne
Zdrowie
Leki
Nie przyjmuje na stałe leków
Stan zdrowotny
Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony, zabezpieczony na kleszcze. 

Nie możesz adoptować?

Wesprzyj Fundację!

Więcej zwierząt do adopcji 

Piorunka
#K/K/Piorunka
Luna
#K/K/072020/Luna
Fidor
#P/M/012018/Fidor
Rio
#K/M/RIO